Til hovedinnhold
Zenith Elektro AS

Våre ansatte

Service leder privatmarked

Ole Petter Alnes

Tlf: 92496 894ole.petter@zenithelektro.no

Prosjektingeniør automasjon avdeling

Frank Leganger

Tlf: 92024 168frank@zenithelektro.no

Serviceleder industri

Ola Eliassen

Tlf: 92496 871ola@zenithelektro.no

Avdelingsleder marine installasjon og service

Bjarne Haugland

Tlf: 48044 370bjarne@zenithelektro.no

Produksjonssjef

Olaf Eikrem

Tlf: 90037 655olaf@zenithelektro.no

Daglig leder

Stig Ola Eikrem

Tlf: 92225660stig.ola@zenithelektro.no

Teknisk kunderådgiver

Håvard Øverås

Tlf: 99588918haavard@zenithelektro.no

Leder skade / forsikring

Margrethe Johannessen

Tlf: 93238 858mj@zenithelektro.no